تبلیغات
اعزام دانشجو به اسپانیا و قبرس
   Homaye Danesh Study Services  (HDSS)       E-Mail: info@hdss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44079934      Fax: +98 (21) 44086693  
   
به وب سایت مؤسسه همای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
تحصیلات کارشناسی تا دکترا در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس شمالی
1379669035.jpg (567×113)

دانشگاه مدیترانه شرقی در شهر فاماگوستا در انتهای غربی قبرس شمالی واقع است. این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران است و در مقاطع مختلف از کاردانی تا دکترا در طیف وسیعی از رشته ها دانشجو میپذیرد. تحصیل در این دانشگاهها در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی و در تعداد معدودی از آنها به زبان ترکی صورت میگیرد. شهریه های این دانشگاه در مقطع کارشناسی تقریباً سالانه 8000 دلار و در مقاطع کارشناسی اشد و دکترا سالانه تقریباً 4000 دلار است لیکن مؤسسه همای دانش ایرانیان به عنوان نماینده دانشگاه در ایران برای متقاضیان عزیز درخواست بورس تحصیلی هم مینماید که بسته به وضعیت دانشجو از 25% تا 75% شهریه را ممکن است کاهش دهد. در صورتی که فاقد نمره زبان باشید امکان شرکت در آزمون تعیین سطح وجود دارد که در صورت نیاز ممکن است دانشگاه از دانشجو بخواهد به مدت 1 یا 2 ترم تحصیلی (بسته به سطح زبان) در دوره زبان خود دانشگاه شرکت نماید. شرایط ارزشیابی مدارک تحصیلی صادره از این دانشگاه در وزارت علوم ایران به قرار زیر میباشد:

کاردانی: بدون شرط پذیرفته میشود.

کارشناسی: در صورتی که معدل دیپلم یا پیش دانشگاهی 14 یا بالاتر باشد به صورت بدون شرط پذیرفته میشود و اگر معدل پایین باشد پس از فراغت از تحصیل در آزمون کتبی و مصاحبه علمی شرکت مینماید.

کارشناسی ارشد: در صورت داشتن معدل 14 به بالا در مقطع کارشناسی مرتبط با مدرک بعدی بصورت بدون شرط ارزشیابی میشود و در غیر این صورت پس از فراغت از تحصیل بر اساس نظر کمیسیون در آزمون کتبی یا مصاحبه شفاهی شرکت مینماید یا باید مقاله علمی پژوهشی از رساله خود منتشر نماید. ممکن است یک، دو یا هر سه مورد الزامی باشد.

دکترای تخصصی: مشروط به داشتن معدل 15 به بالا در مقطع کارشناسی ارشد، تناسب بین دو مقطع، ارائه پایان نامه با کیفیت و انتشار حداقل 2 مقاله علمی-پژوهشی از پایان نامه میباشد.

لینک فهرست رشته های کارشناسی و کاردانی - کلیک

لینک فهرست رشته های کارشناسی ارشد با رساله – کلیک

لینک فهرست رشته های کارشناسی ارشد بدون رساله - کلیک

لینک فهرست رشته های کارشناسی ارشد آنلاین (مجازی) - کلیک

لینک فهرست رشته های دکترا - کلیک 

  
پیوندها
 ستاد مجازی اعزام دانشجو
 شرکت امید ایرانیان
 مؤسسه شبکه دانش
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در نیکوزیا
 سفارت ایران در مادرید
 سفارت قبرس در تهران
 مؤسسه رؤیای دانش
تحصیلات,کارشناسی,دکترا,دانشگاه,مدیترانه,شرقی,قبرس,شمالی,