تبلیغات
اعزام دانشجو به اسپانیا و قبرس
   Homaye Danesh Study Services  (HDSS)       E-Mail: info@hdss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44079934      Fax: +98 (21) 44086693  
   
به وب سایت مؤسسه همای دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
دکترای عمومی داروسازی در جمهوری ترک قبرس
1443764587.jpg (567×113)

دکترای عمومی داروسازی در جمهوری ترک قبرس به زبان انگلیسی ارائه میشود و 6 سال به طول میانجامد. شهریه سالانه این دوره 15000 دلار است لیکن در صورت برخورداری از وضعیت تحصیلی ممتاز و متناسب با آن امکان اخذ تخفیف در شهریه به میزان 25% یا 50% وجود دارد که در آن صورت شهریه سالانه شما به ترتیب 11.250 یورو یا 7.500 یورو خواهد بود. هزینه های زندگی بسته به سلیقه دانشجو متغیر و ماهانه حداقل 500 یورو خواهد بود.

شرط ورود به دوره: داشتن دیپلم بعلاوه پیش دانشگاهی با وضعیت تحصیلی مطلوب و نیز تسلط به زبان انگلیسی شرط ورود به دوره میباشد. در زمان شروع تحصیل از دانشجو آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل می آید و اگر وضعیت مطلوب نباشد متناسب با نیاز وی به مدت 1 یا 2 نیمسال تحصیلی دوره آمادگی زبان را خواهد گذراند. در شرایط خاص و اگر ضعف متقاضی در زبان خفیف باشد، همراه با تحصیل داروسازی میتواند در کلاسهای زبان انگلیسی اضافی نیز شرکت نماید. در صورت داشتن نمره قابل قبول در آیلتس یا تافل، دانشجو از آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی معاف خواهد بود.

نحوه ارزشیابی در ایران: میانگین معدل دانشجو در دوره های دبیرستان و پیشدانشگاهی نباید از 16 کمتر باشد و در هیچ کدام از دو مورد فوق نباید کمتر از 14 باشد. پس از فراغت از تحصیل، از دانشجو در ایران آزمون علمی گرفته میشود و در صورت نیاز ممکن است تعدادی از واحدهای درسی را در ایران تکرار نماید. از نظر طول دوره تحصیل مشکلی وجود ندارد چرا که در هر دو کشور طول دوره داروسازی عمومی 6 سال است.

دو مقطعی بودن تحصیل: یکی از مزایای تحصیل داروسازی در قبرس ترک دو مقطعی بودن آن است. اگر مایل نیستید به عنوان داروساز کار کنید و قصد ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی) در رشته های دیگر را دارید، میتوانید در پایان سال چهارم مدرک کارشناسی خود را در رشته داروسازی اخذ کرده، در رشته مطلوب خود ادامه تحصیل بدهید.

شروع تحصیل: معمولاً یک بار در سال است ولی در صورت صلاحدید دانشگاه و وجود تعداد کافی از متقاضیان، در نیمسال دوم (فوریه) نیز میتوانید تحصیل خود را شروع کنید. اگر مشکل زبان انگلیسی دارید، امکان شروع دوره زبان در فوریه و شروع دوره اصلی در سپتامبر همان سال نیز وجود خواهد داشت.

نحوه اقدام: برای شروع کار مدارک مورد نیاز عبارت خواهند بود از ترجمه رسمی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی در یکی از رشته های ریاضی-فیزیک یا علوم تجربی بعلاوه گذرنامه متقاضی. قرارداد با شما بر مبنای مقررات وزارت علوم خواهد بود. کل اجرت خدمات برای مشاوره، اخذ پذیرش، انتقال شهریه، گرفتن خوابگاه و استقبال و راهنمایی در قبرس 759 یورو میباشد که نصف آن در زمان عقد قرارداد و مابقی پیش از اعزام به قبرس اخذ میگردد. در بدو ورود، به مدت 2 یا 3 شب متقاضی و (در صورت درخواست) یکی از والدین وی از اقامت رایگان در هتل برخوردار خواهند بود.

مؤسسه همای دانش ایرانیان به عنوان نماینده دانشگاه های معتبر قبرس ترک در ایران شما را در کلیه مراحل مشاوره، اخذ پذیرش، اعزام و اقامت در قبرس همراهی مینماید.

اطلاعات بیشتر: در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر با شماره تلفن 44030410 تماس بگیرید. مشاور ما با شماره همراه 09124191249 از ساعت 5 تا 7 عصر نیز پاسخگوی سؤالات شماست.

  
پیوندها
 ستاد مجازی اعزام دانشجو
 شرکت امید ایرانیان
 مؤسسه شبکه دانش
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در نیکوزیا
 سفارت ایران در مادرید
 سفارت قبرس در تهران
 مؤسسه رؤیای دانش
دکترای,عمومی,داروسازی,جمهوری,ترک,قبرس,